Home » Nezaradené » Ďakovný list

Ďakovný list

Vážení priatelia,

dovoľte mi, aby som sa Vám úprimne poďakovala za Vašu ochotu, ústretovosť a pochopenie, ktoré ste nám prejavili poskytnutím sponzorského daru na podporu nášho benefičného koncertu. Týmto slávnostným podujatím sme chceli vzdať úctu velikánovi našej populárnej hudby Karolovi Duchoňovi,  oživiť krásne nestarnúce melódie, zároveň však pozdraviť pri príležitosti Dňa nevidiacich všetkých našich zrakovo handicapovaných spoluobčanov a inšpirovať ich k tomu, aby aj oni našli v sebe odvahu rozvíjať svoj talent a schopnosti a aby sa tiež pokúsili o cestu vlastnej sebarealizácie, možno dlhej a náročnej, ale na konci prinášajúcej radosť a sebauspokojenie.

Zorganizovať toto náročné podujatie by však nebolo možné bez pomoci ľudí, ako ste Vy. Teší nás, že naše problémy Vám nie sú ľahostajné a že svoju priazeň nám prejavujete nielen slovami, ale aj konkrétnymi činmi. Vďaka ľuďom, ako ste Vy, je život handicapovaných ľudí krajší a bohatší.

Ešte raz Vám mene nášho občianskeho združenia ďakujem a verím, že tých, ktorí prekonajú rôzne prekážky na ceste hľadania samých seba a nájdu odvahu aj napriek handicapu pracovať na sebe a predstaviť výsledky svojho úsilia ostatným, bude čoraz viac možno aj vďaka Vašej nezištnej pomoci.

S úctou

Alexandra Bangová, predseda OZ Ambrelo

Bratislava, 17.11.2011

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.