Home » Nezaradené » Koncerty pre nádej 2016

Koncerty pre nádej 2016

V roku 2016 pripravuje OZ Ambrelo5. ročník veľmi úspešného projektu Koncerty pre nádej, prostredníctvom ktorého  by sme chceli pozvať širokú verejnosť do sveta handicapovaných umelcov a oboznámiť ju s aktivitami tých, ktorí sa napriek postihnutiu nevzdávajú,  bojujú s nepriazňou osudu a svojím úžasným darom obohacujú život všetkých okolo seba. Veľkou ambíciou projektu je aj  povzbudiť handicapovaných občanov k tomu, aby sa nebáli odkryť svoje netušené možnosti, pracovať na sebe  a predstaviť výsledky svojho úsilia ostatným.

Maroš Bango a jeho nevidiaca manželka a moderátorka jeho koncertov Alexandra chcú byť pre druhých vzorom, ako sa nevzdávať a ako sa naučiť riešiť svoje problémy dobrou náladou a krásnou hudbou. Ich  vystúpenia sú jedinečné nielen  svojou vysokou umeleckou hodnotou, ale aj myšlienkou o  lámaní predsudkov v našich predstavách o živote  a uplatnení hendikepovaných ľudí. Program každého koncertu bude obohatený vystúpením niektorého z hostí z radov nevidiacich spevákov.

Miesta a termíny konania koncertov:

29.7. 2016 Bratislava, Hviezdoslavovo námestie – hosť koncertu Marek Gernát

08.7.2016  – Liptovský Mikuláš – hosť koncertu Marek Gernát

18.9.2016 – Humenné – hosť koncertu Viera Petrovčinová

25.9.2016 – Modra – hosť koncertu Marek Gernát

Vážení priatelia, podporte, prosím, svojou návštevou šírenie kultúry a umenia, ktoré nepozná nijaké bariéry, pomáha ľudí vnútorne liečiť a ponúka im krajší pohľad na svet.

KPN 2016